Makyajlı Audi E-Tron, Yenilenen Yüzü İle Görüntülendi

Önümüzdeki yıl satışa çıkacak olan makyajlı Audi E-Tron, yenilenen ön kısmı ile objektiflere yakalandı.

Otomobil üreticileri, her yıl olduğu gibi yine bu yıl da, ürettikleri otomobilleri kar ve soğuk gibi zorlu koşullarda test etmek için Kuzey Avrupa’nın yolunu tuttu. İsveç’in zorlu yollarında bir dizi testten geçmekte olan yenilenmiş Audi E-Tron, bu esnada objektiflere yakalandı. Aşağıda bulunan galeride gördüğünüz gibi, önümüzdeki yıl satışa çıkarılmadan önce güncellenen Audi E-Tron’un ön yüzü tamamen yenilenmiş.

Audi E-Tron Galerisi

Daha önce yine objektiflere yakalan modelde yan dikiz aynaları yerine kamera kullanılmıştı. Fakat bu yeni prototipte, otomobilin tüm tasarım hatlarına birebir uyum sağlayan geleneksel yan dikiz aynaları mevcut. Ayrıca otomobilin yenilenen arka far grubu da, bu model üzerinde yapılan yenilikler arasında.

Elbette daha bir çok değişiklik otomobilin kabuğunun içinde yapıldı. Yapılan bu değişiklikler arasında yeni piller ve daha verimli çalışan elektrik motorları yer alıyor. Tüm bu değişiklikler, bu otomobilin çok daha fazla menzile sahip olacağı anlamına geliyor. Tabi elimizde bu konu ile ilgili rakamlar bulunmuyor.

Eğer önümüzdeki yıl satışa çıkacak olan yeni Q6 E-Tron’u düşünürseniz, Audi’nin elektrikli otomobiller konusundaki stratejisinin biraz normalden farklı olduğunu rahatlıkla anlayacaksınız. Bu yeni model, E-Tron ile hemen hemen aynı ölçülere sahip olacak fakat daha verimli bir elektrikli otomobil olacak.

Kaynak: Motor1

One thought on “Makyajlı Audi E-Tron, Yenilenen Yüzü İle Görüntülendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.