Bu Kirli Ford F-150’nin Yıkandığını İzlemek Size İyi Gelecek

Çok ama çok ilginç bir şekilde sakinleştirici etkiye sahip.

Etrafımızda gördüğümüz bir çok kişi için araba yıkamak oldukça normal, hatta bazen sıkıcı olabilir. Fakat madalyonun diğer yüzü hiç de öyle değil. Birilerinin, özellikle dibine kadar kirli otomobilleri yıkadığını izlemek çoğu zaman oldukça sakinleştirici ve dinlendirici olabiliyor. Eğer bugün sizler için biraz stresli geçti ve sakinleştirici etkiye sahip bir şeyler izlemek istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Aşağıda gördüğünüz video, YouTube platformunda oldukça iyi işler çıkartan ünlü detailing firması The Detailing Geek’a ait. Bu bölümde ise konukları oldukça kirli olan bir Ford F-150. Bu kamyonet gri renkte ve bizler gri rengin (özellikle otomobillerde) kirleri gizlediğini biliyoruz. Fakat göreceğiniz üzere otomobilin kirlenmeyen hiçbir noktası kalmadığı için, sahip olduğu gövde rengi de bu çirkin görüntüyü kurtarmaya yetmemiş.

Ayrıca şunu da belirtmek isterim; bu videoda görecekleriniz sadece yüzeysel bir yıkama olmayacak. Lastiklerden çamurluklara, koltuklardan tavan döşemesine kadar otomobilin her bir noktası itinalı bir çalışma ile ilk günkü kondisyonuna kavuşturulmaya çalışılacak.

Eğer stresinizi atmak için ayırabilecek 30 dakikanız var ise, keyifli seyirler dilerim 🙂

Kaynak: The Detailing Geek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.